Alueelliset yhteyshenkilöt

Pääkaupunkiseutu:
Leena Savela-Syväjärvi,
leesavela@gmail.com
040 900 4570

Uusimaa:
Kirsi Peltonen
kirsi.peltonen@gmail.com
044 020 1326

Pirkanmaa, Kanta-Häme (Hämeenlinna):
Jarno Asunen
jarno.asunen@kokkipoika.net
0400 785 959

Varsinais-Suomi ja Satakunta:
Satu Peltonen
satu.peltonen2@hotmail.com
040 708 8338

Pohjanmaa (Vaasa, Seinäjoki):
Mervi Männikkö
mervimannikko66@gmail.com
040 734 7029

Keski-Suomi:
Piia Ollikainen
piia.ollikainen@hotmail.fi
050 913 3657

Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa (Kokkola, Oulu):
Piritta Huovari
piritta.huovari@hotmail.com
044 347 1090

Savo, Pohjois-Karjala, Kainuu:
Sirkku Lappalainen-Ruppa
sirkku.lappalainen-ruppa@dnainternet.fi
040 5442608

Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala:
Jarno Asunen
jarno.asunen@kokkipoika.net
0400 785 959

 

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *